בקשה להצטרפות להתאחדות

אנחנו מזמינים אותך להצטרף 
לקהילה המקצועית של קבלני מיזוג האוויר והחימום בישראל

חשוב לך לשפר ולהבטיח את העתיד המקצועי שלך? 
צריך להתייעץ בעניינים מקצועיים?
קשה לך להתמודד לבד מול הרשויות? 
רוצה ארגון שידאג לאינטרסים שלך?

מהיום אתה לא לבד.
כולנו יחד נוביל את השינוי! 

בשוק התחרותי של ימינו התאגדות מקצועית מהווה יתרון ומשפרת את הסיכויים של חבריה להצליח להתמודד עם אתגרים מורכבים במהירות וביעילות.

התאחדות קבלני מיזוג אויר וחימום בישראל (ע"ר 580603652) הוקמה כארגון וולונטרי כדי להוות בית מקצועי לקבלני מיזוג האוויר וחימום בישראל, וליצור פלטפורמה לשיתוף פעולה, ידע ומידע מקצועי ועסקי עבור העצמאים והשכירים העוסקים בענף.

מה אנחנו רוצים להשיג? 

יוזמתנו לחבור יחד בהקמת ארגון מלכ"ר התנדבותי נובעת מתוך מחויבות עמוקה לענף בו אנו פועלים ונכונות להשקיע ממיטב מרצנו למען:

 ü הנעת שיתופי פעולה מקצועיים בתוך הסקטור ומחוצה לו
 ü הקלה ופישוט הליכי רישום קבלנים בענף
 ü מיסוד כתובת לכל פניה של חברי ההתאחדות
 ü טיפוח מצוינות, איכות וסביבת עבודה מקצועית וערכית
 ü קידום האינטרסים העסקיים והמקצועיים של כולנו
 ü השמעת קולנו בכל פורום ציבורי רלוונטי
 ü מיתוג ״קבלן מיזוג אוויר״ כמקצוע בעל סיווג אחד
 ü השגת הכרה ממסדית וחקיקה ממשלתית בענף

 מדוע כדאי להצטרף להתאחדות?

התאחדות קבלני מיזוג האוויר וחימום בישראל היא הארגון שלכם שעובד רק בשבילכם.
העוצמה של 800 חברות הפועלות יחד כארגון ניטראלי מעניקה לנו יתרון משמעותי על פני ארגוני מעסיקים אחרים. יחד יש לנו כוח להיאבק ללא פשרות כדי להבטיח: 

§ ייצוג מקצועי הולם מול רשויות הממסד, שילוב נציגים בפורומים שונים, ובידול חברי ההתאחדות ממתקיני מזגנים בלתי מקצועיים, הגורמים נזק לענף כולו. 

§ הסדרת מעמד וזכויות כולל טיפול בנושאים בוערים, הגנה על אינטרסים, פטור מתשלומים מיותרים, קידום תקנים ומיסוד מיזוג האוויר כמקצוע מוערך בקרב מוסדות הלימוד.

§ הכשרה מקצועית באמצעות השתלמויות ייעודיות, סיורים מקצועיים, ימי עיון ופעילויות להרחבת ידע, שיתוף פעולה ומידע, ועדכון בחידושים טכנולוגיים, עסקיים, ומשפטיים.

§ הטבות, הנחות ושירותים ייחודיים במחירים מוזלים בתחומי תדלוק, ביטוח, ייעוץ משפטי ופיננסי, כמו גם קבלת שירותים ומידע ללא תשלום, השתתפות בפעילויות מוזלות וחינמיות, וכדומה.

§ עזרה הדדית ומענה מקצועי לכל שאלה ופניה באמצעות "ועדת שת"פים" המונה נציגים מקצועיים ופועלת בראשות יו"ר ההתאחדות ובתאום עם אגף הדוברות ויחסי הציבור של הארגון.

 § קהילה תומכת לחיזוק הקשר ותחושת השייכות באמצעות קבוצת פייסבוק סגורה המאפשרת שיח, העלאת רעיונות, תלונות, פרגון, התייעצות, פתרון מחלוקות החלפת מידע ושיתוף פעולה בארץ ובעולם. 

זאת לצד אתר אינטרנט ייעודי  אשר כולל  מידע על תוכנות, טפסים להורדה ולשימוש בפרויקטים, אפשרויות פרסום לכל קבלן, עדכונים שוטפים על תערוכות וכתבות רלוונטיות לענף, ועוד.

איך מצטרפים?
ניתן להצטרף להתאחדות כחבר מן המניין, כעמית או כצופה. 

הגשת המועמדות להצטרפות פתוחה בפני בעלי חברות ועוסקים מורשים בתחומי מיזוג אוויר, חימום, אוורור וקירור, 
העומדים לפחות בשניים מהקריטריונים הבאים:
§ וותק של מינימום 5 שנים בתחום
§ העסקת 2 עובדים ויותר מלבד המועמד
§ מחזור עסקי של מיליון ₪ ומעלה
§ מהנדס / הנדסאי / טכנאי מדופלם בתחום מיזוג אוויר
§ ארגון / משרד / בית מלאכה פעילים

קבלנים רשומים בענפים 170,171,172 מוזמנים להצטרף להתאחדות ללא תלות בקריטריונים אלה.להצטרפות יש למלא טופס בקשת הצטרפות ולשלוח אל יו"ר ועדת הקבלה במייל hvac.israel@gmail.com או בפקס 072-2449876.

החברות כרוכה בתשלום דמי חבר בסך 1,200 ₪ לשנה (100 ₪ לחודש), המשמשים למימון הפעילות בלבד וניתן לשלם באמצעות המחאה בנקאית, העברה בנקאית או כרטיס אשראי.

חברי ההתאחדות מקבלים תעודת חבר, אישור חברות מקורי חתום על ידי יו"ר ומנכ"ל ההתאחדות, כרטיס חבר שנתי,ורישום באינדקס קבלנים באתר האינטרנט . למימוש ההטבות שמציע הארגון לחבריו.ככל שנהיה רבים יותר נוכל להשיג יותר

מאז תחילת פעילותינו יחד במרץ 2015 הספקנו לרשום את ההתאחדות כעמותה, לגבש חזון, אמנה ותקנון, למסד מפגשי וועד חודשיים, למתג את הארגון, להפיק חומרים פרסומיים, לבנות מערך ימי עיון והשתלמויות ,להקים קהילת פייסבוק, להשיק תהליך להקמת אתר אינטרנט, להציג את פעילותינו בפני מרבית הספקים, היבואנים והיצרנים בתחום מיזוג האוויר ואף לזכות להכרתם ולנכונותם לשתף אתנו פעולה וזו היא רק ההתחלה.

כולנו כאחד, יו"ר, מנכ״ל, גזבר, חברי הוועד המנהל וחברים רבים נוספים, פועלים בהתנדבות ומאמינים שכארגון מאוחד בעל מטרה משותפת יש לנו את העוצמה לשפר את תדמיתו ואיתנותו העסקית של הענף ולהשפיע על עתידו המקצועי.

בלעדיכם זה לא יקרה. 
רק יחד נוכל להשיג את היעדים שהצבנו לעצמנו ולקדם את האינטרסים של כולנו.

ההצלחה של כולנו בידיים שלכם

הצטרפו אלינו עוד היום
072-2114563 
 hvac.israel@gmail.com
טופס בקשה לרישום
מצורף טופס בקשה להצטרפות להתאחדות,
החברות בהתאחדות הינה 2400 ש"ח לשנה.
יש למלא את שני הטפסים טופס בקשה לרישום להתאחדות וטופס למילוי פרטי כ. אשראי
ולשלוח במייל או בפקס
או למלא טופס מכוון onlineקרא עוד >>
עבור לתוכן העמוד